Київський національний університет
імені Тараса Шевченка,
геологічний факультет

Національна радіокомпанія України
програма «Школяда»

Вікторина «Геологічна експедиція»


У травні 2014 р. пролунав в ефірі черговий випуск радіопередачі «Школяда»
18 березня 2014 р. пролунав в ефірі черговий випуск радіопередачі «Школяда»; визначені переможці 3-го туру 6-го сезону
16 січня 2014 р. пролунав в ефірі черговий випуск радіопередачі «Школяда»; визначені переможці 2-го туру 6-го сезону
22 листопада 2013 р. пролунав в ефірі черговий випуск радіопередачі «Школяда»
В новому 2013-2014 навчальному році розпочався новий 6-й сезон радіовікторини «Геологічна експедиція». 27 вересня 2013 р. пролунав в ефірі черговий випуск радіопередачі «Школяда»
наприкінці квітня 2013 р. ...
27 березня 2013 р. ...
в лютому 2013 р. ...
11 січня 2013 р. ...
4 грудня 2012 р. ...
27 квітня 2012 р. ...
29 березня 2012 р. ...
28 лютого 2012 р. ...
31 січня 2012 р. ...

Геологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка разом з програмою «Школяда» Українського радіо з 2007 року проводить вікторину «Геологічна експедиція».

Геологія – цікава та багатогранна галузь освіти і науки. Фахівці-геологи забезпечують мінеральною сировиною промисловість та народно-господарський комплекс України, супроводжують будівництво промислових та цивільних споруд, вирішують фундаментальні проблеми будови Землі та інших планет.

Метою даної програми є популяризація геології серед шкільної молоді.

Передача регулярно виходить у форматі радіовікторини кожних два місяці.

У 2013-2014 навчальному році стартував 6-й сезон. В цьому році вікторину «Геологічна експедиція» веде декан геологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор геологічних наук, професор Володимир Альбертович Михайлов. Йому допомагає доцент кафедри геології нафти і газу кандидат геолого-мінералогічних наук Крочак Марина Дмитрівна.

Ми чикаємо від вас листи з відповідями на запитання, що лунають в ефірі, які можна присилати поштою на адресу Українського радіо чи на адресу геологічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка (03022, Київ, вул. Васильківська, 90) з поміткою «Геологічна експедиція», а також на електронну адресу mkrochak@univ.net.ua.

Переможці окремих турів, як і в минулі роки, отримують призи – мінерали з усього світу.

Стимулюються та підтримуються колективні відповіді.

Важливими у відповіді є не тільки змістовна інформація з головного питання, але й оформлення роботи, особисті дані, фото учасників.

Додаткові бали отримують автори цікавих розповідей – «Чому мене зацікавила геологія?», або «Щоб я хотів почути в цій передачі?».

Старшокласники отримують додаткові бали, які враховуються при вступі на геологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Чекаємо на змістовні відповіді.