11 січня 2013 р. пролунав в ефірі черговий випуск радіопередачі «Школяда», в якій відбулася зустріч з екс-деканом геологічного факультету, проректором КНУ імені Тараса Шевченка Вижвою Сергієм Андрійовичем. Під час передачі були визначені переможці 3–го туру 5-го сезону радіовікторини «Геологічна експедиція», надані правильні відповіді на запитання минулого туру та поставлені нові.

Переможцями 3-го туру 5-го сезону (2012-13 навчального року), що дали правильні та повні відповіді стали:

• Граждан Юрій, учень 11 класу гімназії № 32 м Києва
  • члени гуртка «Юні географи» с. Суходіл Тернопільської області
  • Юсова Аліна з м. Ромни Сумської області
  • Ніна Царенко з м. Кіровоград

Надійшли із запізненням листи з правильними відповідями на запитання 2-гого туру від Щербини Владислава – учня 11 класу Журжинецького навчально-виховного комплексу (Черкаська область) та Тетяни Пасечник з м. Хмельницький.

Запитання на наступний тур:

1. Що таке «супервулкан»?
  2. Назвіть найвідоміших українських вчених-геологів.