Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Викладачі

/  Головна /  Викладачі / 


Жан-Люк Марсель Фернан Дебру

асистент кафедри загальної та історичної геології

Жан - Люк Дебру 1979 року закінчив Французький інститут нафти та газу за спеціальністю «геофізика». Після закінчення він більше ніж 30 років працював за фахом у компанії «Total». Під час роботи в компанії працював у країнах Африки, Південно-Східної Азії, РФ де набув великого практичного досвіду в галузі обробки та інтерпретації даних сейсмо- та гравірозвідки при пошуках родовищ нафти та газу.

На даний час Жан Люк Дебру тимчасово проживає в Україні та є консультантом з питань пошуків та розвідки родовищ вуглеводнів в компаніях «Укргазвидобування» та «DTEK».

З 2018 року Ж.Л .Дебру працює на кафедрі геофізики на умовах погодинної оплати та викладає навчальні дисципліни «Геологічна інтерпретація геофізичних даних» (модуль «Інтерпретація сейсмоданих») за англомовною магістерською програмою «Applied Geology» та зарекомендував себе як відмінний викладач. Окрім цього, протягом другого семестру він був консультантом від виробництва (industry advisor) під час підготовки команди студентів ННІ «Інститут геології» для участі у міжнародному конкурсі з геології родовищ нафти та газу «Imperial Barrel Award», якій щорічно проводиться Американською асоціацією нафто-газових геологів у місті Прага. За результатами змагань команда інституту вперше увійшла до топ-6 європейського півфіналу (загалом участь у конкурсі брало 22 команди університетів Європи).

З 2019 навчального року почав викладання на умовах погодинної оплати на кафедрі загальної та історичної геології ННІ «Інститут геології» наступних дисциплін: «Вступ до сейсмології (Introdaction to Seismology)», «Геологічна інтерпретація геофізичних даних (Geological Interpetation of Geophysical Data)» за англомовною магістерською програмою «Applied Geology» .


 
Інститут геології