Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Викладачі

/  Головна /  Викладачі / 


Онищук Віктор Іванович

асистент кафедри геоінформатики,
кандидат геологічних наук

Народився 1984 р., с. Бортничі, Бориспільського району, Київської області, Україна.

У 2001-2007 р.р. навчався на геологічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка і отримав диплом магістра за спеціальністю “Геофізика”.

З 2007 р. по жовтень 2010 р. навчався в аспірантурі при кафедрі геофізики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Захистив дисертацію (наук. керівник – кандидат фіз.-мат. наук, доцент Рева М.В.), у спеціалізованій вченій раді геологічного факультету Д 26.001.32 зі спеціальності 04.00.22 на тему “Геофізичні дослідження верхньої частини розрізу при вивченні техногенного забруднення довкілля” і здобув науковий ступінь кандидата геологічних наук за спеціальністю “Геофізика”.

Працює у Київському університеті з 2010 р. На викладацькій роботі – з 2011 р. З вересня 2011 року займає посаду асистента кафедри геоінформатики.

Викладає курс “Геологічна інтерпретація геофізичних даних”, практичні заняття з курсів “Інформаційні технології”, “Моделювання геофізичних параметрів”, “Моделювання родовищ корисних копалин” для студентів геологічного факультету. Керує написанням курсових і дипломних робіт студентами спеціальності “геоінформатика.”

З 2014 року виконує обов’язки куратора студентів IІІ курсу.

Брав активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських наукових конференціях. Учасник науково-дослідних робіт, які виконуються в межах НДР.

Є автором та співавтором 20 наукових робіт, серед них 7 статей у фахових наукових журналах та збірниках наукових праць і навчального посібника “Електрометрія. Посібник із навчальної геофізичної практики” з грифом МОН.

Сфера наукових інтересів:

  • застосування методів геофізики при інженерно-геологічних та геоекологічних дослідженнях;
  • інформаційні технології;
  • електрометрія,
  • радіометрія.

 
Інститут геології