Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Студентський парламент

/  Головна /  Студпарламент / 

День святого Валентина (14 лютого 2012 р.)

В Планеті на День Валентина одружилось 32 студенти!

Для деяких студентів Шевченка цьогорічний день закоханих запам'ятався не лише валентинками, але й справжнім одруженням. Активісти геологічного разом зі студентами-режисерами Академії мистецтв організували неймовірно запальну вечірку. Найяскравішим дійством стало вінчання пар. Роль священика дісталася студенту КНЕУ Денису Суркову. Наречені давали обітницю, обмінювались посвяченими жуйками „Love is…” та отримували серйозний документ – свідоцтво про шлюб. І не важливо, що воно діяло до 15-го лютого – такі враження запам`ятаються надовго...

Ведучі, Костянтин Марков та Анна Бабаскина, змусили практично кожного взяти участь у видовищних конкурсах: хтось переносив дівчину різними способами; хтось перетягував нитку через одяг коханого, а ще... (ні, все ж таки деякі подробиці краще не розголошувати?...). За свої старання кожен учасник отримав подарунок. До речі, спонсорам дійства була танцювальна студія Encore Dance Centre (http://vk.com/encoredc), яка пропонує чудові знижки для студентів КНУ ім. Тараса Шевченка та прагне навчити всіх провідним танцювальним напрямкам.

„Сьогодні я перший раз в житті співала на сцені, стояла біля вівтаря та поставила підпис у свідоцтві про одруження, - щиро зізнається студентка 1-го курсу геологічного ф-ту Ярослава Бузько, - враження супер!!!”. Скромний на коментарі студент Дмитро Дзюба твердо засвідчив: „Дівчата тут дуже гарні. А там, де гарні дівчата – гарно і хлопцям!”.

P.S. Майже всі студенти наступного дня відмітили, що в Планеті була найкраща вечірка, і ніхто не засмутився, що в Арені був суворий фейс-контроль?


ОКСАНА ЛЮБЧИК 
Інститут геології