Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Студентський парламент

/  Головна /  Студпарламент /  План заходів / 

«Фотовиставка практик»

Актуальність, мета й завдання проекту

Актуальність проекту. Фотовиставка – можливість студентів поділитись один з одним враженнями від пройдених ними практик. Зробити це можна буде у вигляді фотознімків наклеєних на ватман формату А1. Ним можна виразити ті моменти і пережиті почуття, які не висловиш словами.

Мета проекту. Започаткувати новий культурно масовий захід на факультеті. Привити студентам зацікавлення до подібного проекту шляхом популяризації фотознімків, для задоволення їх власних культурних та моральних потреб.

Завдання проекту. Розповісти студентам про проведення фотовиставки практик. Максимально зацікавити їх у цьому, для того, аби вони самі постарались зробити фотовиставку цікавою та насиченою їхніми задумками та фантазіями виражених фотознімками.

Шляхи реалізації проекту. Зробити плакати формату А1 з наклеєними фотознімками і вивісити їх на стендах на першому поверсі нашого факультету.

План реалізації проекту

 1. Донесення інформації до студентів про фотовиставку:
  • зробити оголошення про фотовиставку
  • розмістити його на дошках оголошень
  • розповісти про даний проект на старостаті
 2. Підготовчий етап. Триватиме 2 дні. Для його реалізації необхідно буде:
  • відшукати стенди, на які чіплятимуться газети
  • розмістити їх на першому поверсі геологічного факультету так, аби вони не заважали роботі гардеробу, не заважали рухові студентів, вписувалися в інтер’єр.
 3. Вивішування газет. Тривалість – 2 дні. Вивісити газети на стенди (відповідальний А.Кострець)
 4. Заключний етап. Тривалість – 1 день. Зняти газети, повернути стенди на свої місця.

Ресурси, необхідні для реалізації проекту

Для реалізації проекту необхідно залучити заступника декана з виховної роботи Шостака А. В. для того аби він допоміг отримати стенди на які чіплятимуться газети.

Кінцевий результат проекту

Очікується позитивні відгуки по проведенню даного проекту, враження студентів та викладачів від побаченого, і ставлення студентів до проведення подібних заходів.

Звіт по проекту

1. Фотовиставка – можливість студентів поділитись один з одним враженнями від пройдених ними практик. Зробити це можна було у вигляді фотознімків наклеєних на ватман формату А1 та вивішених на стендах на першому поверсі геологічного факультету. Проект проведено в період з 21.09.2010 р. по 15.10.2010 р. Це обумовлено тим, аби всі мали змогу подивитися на фотовиставку і оцінити її.

2. Витрат по проекту не передбачувалось.

3. Результатами досягнутими по проведенню фотовиставки виявилися слова вдячності від студентів, які були залучені для його реалізації. Вдалось добитися зацікавленості з боку студентів. Можна сміливо проводити подібні заходи на факультеті, вони тільки підтримуються та заохочуються. 
Інститут геології