Київський національний університет імені Тараса Шевченка
ННІ «Інститут геології»
кафедра геофізики
на головну сторінку інституту геології >
Головна    Історія    Наукова робота    Публікації    Штат    Співпраця   
 укр.    рус.  

Історія

Енциклопедія

Безродна Ірина Миколаївна (15.07.1964, м. Умань, Черкас, обл.), канд. геол. наук, мол. наук. співроб., геофізик. Закінчила 1986 Київ. ун-т. У Київ. ун-ті: 1986-91 інж. ІІІ, 1991-93 ІІ, 1993-2002 І кат. геофізики каф., 2002-08 провід. інж., 2008-09 мол. наук, співроб., з 2009 наук. співроб. лаб. Теорет. та прикладної геофізики геологічного ф-ту.

Канд. дис. «Методика кількісної оцінки структури пустотного простору складнопобудованих порід-колекторів та прогнозу їх продуктивності за даними ГДС та петрофізики» (2007).

1997-2008 читала лекції та проводила лаб. заняття для студентів-геофізиків з курсів: «Пром. геофізика та обробка даних на ЕОМ», «Петрофізика». Багаторічний профорг каф. геофізики. Фахівець із дослідження структури пустотного простору складнопобудованих порід-колекторів методами геофіз. досліджень свердловин та петрофізики. Наук, діяльність пов'язана з виконанням планів наук.-досл. тем в рамках програми «Надра» Фонду фундамент. та прикладних досліджень Київ. ун-ту та госпдоговірних робіт, включених в тематичний план наук. досліджень вироб. та наук, п-в України: ДГП „Укргеофізика", УкрДГРІ, ІФНУНГ, ДП «Науканафтогаз» НАК «Нафтогаз України». Б. розроблена оригінальна методика «Кількісної оцінки структури пустотного простору та прогнозу продуктивності порід-колекторів за даними ГДС і петрофізики», що впроваджена у вир-во.

Відзначена подякою Президії НАН України (2009).

Автор понад 30 наук. праць. Осн. праці: Новый метод математического моделирования эффективной проницаемости карбонатных коллекторов // Геофізичний журнал. К., 2008. № 1 (у співавт.); Оцінка структури пустотного простору колекторів за даними ГДС та петрофізичних досліджень // Вісник КНУ ім. Т.Г.Шевченка, Сер. Геологія, К., 2009. в.47 (у співавт.).


ННИ «Институт геологии» кафедра геофізики