Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Навчання

/  Головна /  Навчання / 

Imperial Barrel Award


Навесні кожного року відбувається набір студентів та аспірантів до команди геологічного факультету для участі у регіональному турі Imperial Barrel Award. Ця програма організована найбільшою в світі професійною геологічною організацією – Американською асоціацією нафтових геологів (AAPG). В 2009 р. спонсорами виступили такі всесвітньовідомі компанії як ExxonMobil, Shell, Total, CGG Veritas тощо.

В кінці березня 2009 року команда Геологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка вперше взяла участь в Європейському регіональному турі Imperial Barrel Award, що проходив в столиці Чеської Республіки місті Прага.

Цього року в IBA взяли участь команди 11 провідних європейських університетів. Вони мали проаналізувати пакет геолого-геофізичної інформації по одному з нафтових родовищ та представити своє бачення геологічної будови родовища та перспектив його розробки. Команда Геологічного факультету працювала над площею North Viking Graben, що знаходиться в норвезькому секторі Північного моря.

Подібні заходи надзвичайно корисні для студентів, адже одним з головних завдань цієї програми є поєднання теоретичних знань, що студенти одержують в університеті з практичними потребами нафтогазової промисловості. Можна побачити з «середини» процес розвідки родовища, поспілкуватися з фахівцями провідних компаній та знайти друзів майже с усієї Європи.

Склад команди: 5 осіб (студенти та не більше 2 аспірантів І року навчання).

Вимоги до претендентів:

  • володіння фаховою англійською мовою;
  • високий рівень знань з фахових дисциплін. При цьому в команді будуть представлені спеціалісти різних галузей: геофізика (обробка та інтерпретація сейсмічних даних, обробка ГДС, промислова геофізика, інтерпретація потенційних полів, петрофізика), структурна геологія, тектоніка, стратиграфія, геологія родовищ корисних копалин, економічна геологія;
  • наявність діючого закордонного паспорту;

Усі витрати на перебування бере на себе AAPG.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі в програмі!

Керівник команди: доцент кафедри геоінформатики Віршило Іван Вікторович (к. 412, к.342). 
Інститут геології