Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Наші партнери


 

Державна комісія України по запасах корисних копалин

Державна комісія України по запасах корисних копалин (ДКЗ) проводить державну експертизу матеріалів геолого-економічної оцінки запасів родовищ корисних копалин, узагальнює практику застосування законодавства з питань, що входять до її компетенції, розробляє пропозиції щодо його вдосконалення.

Державна комісія України по запасах корисних копалин та Навчально-науковий інститут «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка підписали Угоду про науково-технічне співробітництво в 2023 р.

 

Shearwatergeo

Компанія Shearwatergeo – проводить обробку наземних та морських сейсмічних 2D/3D даних, займається проведенням 3D морських сейсморозвідувальних робіт по всьому світу.

 

JetBrains

JetBrains (раніше IntelliJ) – компанія з розробки програмного забезпечення, чиї інструменти орієнтовані на розробників програмного забезпечення і менеджерів проектів.

JetBrains заснована в 2000 році. Головний офіс розташований в Празі. Засновники: Сергій Дмитрієв, Євген Бєляєв та Валентин Кіпятков.

На 2018 рік у компанії більше 5 млн користувачів, серед клієнтів: Google, Salesforce, Twitter, Citibank, HP, Airbnb.

 

Schlumberger

Одна з провідних світових сервісних нафтогазових компаній, яка з 2005 року надає геологічному факультету гранти на програмне забезпечення Petrel, PetroMod, Merak, TechLog.

 

Earth Resources Observation and Science Center (EROS)

Центр наукових і прикладних досліджень Землі – підрозділ геологічної служби Сполучених Штатів, що забезпечує управління даними дистанційних зондувань Землі.

Отриманий у 2009 році кафедрою геоінформатики статус афілійованого члена даного Центру дозволяє студентам, аспірантам та співробітникам геологічного факультету отримувати на безоплатній основі різноманітні супутникові дані для виконання навчальних і наукових проектів.

 

Pixel Solutions

"Pixel Solutions" пропонує на ринку України інноваційний підхід до сучасних ГІС-технологій. Пріоритетними напрямами діяльності компанії є надання послуг в галузі системної ГІС-інтеграції, а також навчання та постачання спеціалізованого програмного забезпечення і космічних знімків провідних світових операторів.

В рамках проекту "ENVI у ВНЗ" компанія "Pixel Solutions" надала геологічному факультету можливість використовувати програмне забезпечення ENVI в навчальному процесі безкоштовно.

 

ТВІС

Компанія ТВІС – перший супермаркет супутникових знімків в Україні – є постачальником космічних даних з усіх доступних комерційних супутників та є авторизованим партнером в Україні корпорації ERDAS Inc. (США), офіційним дистрибутором італійської компанії eGEOS S.p.A., майстер-дистриб’ютора в Європі, Африці, Близькому Сході американських корпорацій DigitalGlobe Inc. (США) та Geoeye Inc. (США), JAXA (Japan Aerospace Exploration Agency, Японія), авторизованим партнером RapidEye AG (Німеччина), European SpaceImaging, ASTRIUM Geo-Information Services, InfoTerra GmbH (Німеччина), партнером Imagesat International (Ізраїль), офіційним дилером компаній СКАНЕКС, СОВЗОНД (Російська Федерація).

В рамках програми із підтримки вищих навчальних закладів компанія ТВІС та корпорація ERDAS забезпечили геологічний факультет повнофункціональними версіями програмних продуктів ERDAS IMAGINE до кінця 2011 року.

 

КРИВБАСАКАДЕМІНВЕСТ

Науково виробниче підприємство "КРИВБАСАКАДЕМІНВЕСТ".
Пріоритетні напрямки діяльності:

  • Розробка, впровадження і технічний супровід ГІС K-MINE.
  • Геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин.
  • Проектування об'єктів горно-геологічного напрямку.
  • Горно-геологічний аудит.
 

Paradigm

Компанія Paradigm – одна з найбільших транснаціональних компаній у світі, технології якої зосереджені виключно на розробці та впровадженні програмного забезпечення для нафтової, газової та гірничодобувної галузей промисловості по всьому світу. Програмні рішення компанії Paradigm забезпечують поетапне дослідження родовищ нафти і газу, від обробки, інтерпретації сейсмічних даних, моделювання та визначення характеристик колектора, а також планування буріння.

 

CGGVeritas

CGGVeritas – одна із провідних міжнародних компаній, яка спеціалізується на наданні геофізичних послуг при пошуках і розвідці родовищ нафти і газу. Дана компанія має передовий досвід у сфері інновацій та прагне бути рушійною силою технічного прогресу в геофізичної галузі.

 

Seismic Micro-Technology (SMT)

Виробник програмного забезпечення Kingdom. SMT розробила перший інструмент сейсмічної інтерпретації для середовища Windows. Програмне забезпечення Kingdom використовують 2700 компаній у більш ніж 95 країн світу.

 

Gemcom

Gemcom є одним з найбільших в світі постачальників спеціалізованих програмних продуктів, які забезпечують ефективну роботу на підприємствах геологічної та гірничодобувної галузей більше ніж в 130 країнах. Користувачами програмного забезпечення є найбільші світові гірничодобувні компанії включаючи BHP Billiton, Codelco, De Beers, Newmont and Vale та інші.

 

Tesseral Technologies Inc.

Тессерал Текнолоджіс Інк. – міжнародна компанія, що розробляє комерційний програмний продукт високоточного моделювання сейсмічного хвильового поля з доповнюючими блоками, які дозволяють виконувати різні види геофізичної пост-обробки та інтерпретації на основі цифрової моделі складного твердого тіла, користуючись унікальними алгоритмами, які не доступні в інших комерційних системах обробки та інтерфейсом, що відповідає вищим стандартам індустрії.

 

Midland Valley

Midland Valley – мировой лидер по предоставлению экспертных консультаций в области структурной геологии, а также разработчик специализированного геологического программного обеспечения Move. Компания предоставляет программное обеспечение, консалтинговые и тренинговые услуги по разведке и добычи нефти и газа, разведке других полезных ископаемых, геологических изысканий, геолого-экологическому сопровождению крупных промышленных проектов.


 
Інститут геології