Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Викладачі

/  Головна /  Викладачі / 


Меньшов Олександр Ігоревич

доцент кафедри геоінформатики
доктор геологічних наук

телефон: +38 (044) 521-33-69

e-mail: menshov.o@ukr.net


CV Меньшов Олександр Ігоревич укр.
CV Меньшов Олександр Ігоревич англ.

Історія. Розпочав свій шлях у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у 1995 році, коли у якості члена Малої Академії Наук проводив термомагнітні дослідження гірських порід на базі Студентського конструкторсько-дослідницького бюро (СКДБ) під керівництвом доцента Сухоради Анатолія Васильовича. З 1999 по 2005 рік навчався на геологічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримав диплом магістра геофізики з відзнакою. У 2005-2008 роках аспірант геологічного факультету, у 2008 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Намагніченість типоморфних ґрунтів України». З 2008 року працює у науково-дослідній частині спочатку на посаді інженера 1 категорії, що проводить НТР НДЛ «Теоретичної і прикладної геофізики», з 2010 року молодший науковий співробітник.

Членство. Член Студентського-конструкторсько-дослідницького бюро Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Українського Товариства ґрунтознавців та агрохіміків, Європейської асоціації геонауковців та інженерів (EAGE).

Публікації та конференції. Автор та співавтор 45 наукових публікацій, 8 звітів з науково-дослідних робіт, програми курсу «Магнетизм гірських порід». Постійний учасник всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій в Україні та за її межами, серед яких «Castle meeting on Paleo, Rock, Environmental Magnetism» (Словаччина, Чехія), «Геоінформатика: теоретичні та прикладні аспекти», «Моніторинг геологічних процесів» та інші.

Нагороди. Отримував стипендію імені Михайла Грушевського.

Науковий інтерес. Магнетизм природних об’єктів, екомагнетизм, геофізика ґрунтового покриву, ультрадетальні магнітометричні та магнітні дослідження.

Навички та досвід. Лекційні та лабораторні заняття, науково-дослідні практикуми з напрямку магнетизму природних об’єктів. Проведення комплексу екомагнітних, педомагнітних, рок-магнітних, ультрадетальних магнітометричних досліджень, що включає проектування та постановку робіт, польові, лабораторні дослідження, обробку та інтерпретацію матеріалів, підготовку та здачу звітів. Виконання науково-дослідних робіт на замовлення МОН України, Державної геологічної служби, НАК «Надра України».

Мови. Українська, російська, англійська.


 
Інститут геології