Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Викладачі

/  Головна /  Викладачі / 


Рева Микола Васильович

професор кафедри геофізики,
доктор фізико-математичних наук

телефон: +38 (044) 521-33-42

e-mail: mvreva@univ.kiev.ua

Закінчив у 1971 році геологічний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю "геофізичні методи пошуків та розвідки корисних копалин".

Працює в університеті з 1971 року на посадах: інженер, старший інженер, асистент, молодший науковий співробітник, науковий співробітник, доцент.

Читає лекції та проводить лабораторні заняття з курсів:

  • Електрометрія
  • Теорія поля
  • Рудна електророзвідка

Основний напрямок наукової діяльності – теоретичні і прикладні проблеми електромагнітних досліджень земних надр. М.В. Рева є автором і співавтором принципових розробок з нових напрямків електромагнітних досліджень – екстремальної та інтегральної кінематики електромагнітних збурень, інтегральних індукційних електромагнітних зондувань, нового способу аналізу нестаціонарних електромагнітних полів, що грунтується на використанні їх інтегральних часових характеристик.

Автор і співавтор 70 наукових і науково-методичних праць.

Вчений секретар кафедри. Він є одним із головних розробників навчальних планів підготовки бакалаврів, спеціалістів, магістрів геофізичної спеціальності та відповідних стандартів освіти щодо цих освітньо – кваліфікаційних рівнів.

У 2002 році нагороджений відзнакою «Відмінник освіти України», у 2004 р. – Cрібним значком Спілки геологів України та грамотою ректора університету (2007 р).


 
Інститут геології