Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Викладачі

/  Головна /  Викладачі / 


Рева Максим Валерійович

доцент кафедри гідрогеології та інженерної геології,
кандидат геологічних наук

CV Рева Максим Валерійович укр.

Народився 23.09.1989 на Полтавщині.

У 2012 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка і здобув кваліфікацію магістра «Гідрогеології».

З 2013 по 2016 роки навчався в аспірантурі ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Гідрогеологія».

З листопада 2016 року працював на посаді лаборанта, з 2017 року – асистент кафедри гідрогеології та інженерної геології, з 2023 р. – доцент кафедри гідрогеології та інженерної геології.

В 2019 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата геологічних наук за спеціальністю 04.00.19 – економічна геологія.

Напрямок наукових досліджень: нафтогазова геологія, геолого-економічна оцінка запасів родовищ підземних вод, інженерна геологія, моделювання інженерно-геологічних процесів.

Автор понад 25 наукових праць, що підтверджується h-індексами в наукометричних базах, за версією Google Scholar h-3, Scopus h-1, Web of Science h-1. Науковий профіль – Orcid - 0000-0003-1141-093X.

Проводить профорієнтаційну роботу, є відповідальним за проведення предметної олімпіади з географії. Організовує день відкритих дверей в інституті, та в загальноуніверситетському KNU EXPO представляє ННІ «Інститут геології».

Має Грамоту КНУ за успіхи у навчальній, науковій та виховній роботі (2023) та Подяку Державної служби геології та надр (2023)


 
Інститут геології