Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Викладачі

/  Головна /  Викладачі / 


Люта Наталія Георгіївна

асистент кафедри гідрогеології та інженерної геології,
кандидат геолого-мінералогічних наук

Народилася 30.07.1963 р.

У 1985 р. закінчила геологічний факультет Київського державного університету ім. Т.Г.  Шевченка.

1997 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Оцінка стану і прогнозування змін геологічного середовища Київської житлово-промислової агломерації під впливом техногенного навантаження (еколого-геохімічний аспект)».

Впродовж 1999-2020 років працювала в Українському державному геологорозвідувальному інституті на посадах завідувача відділу гідрогеологічних та еколого-геологічних досліджень і вченого секретаря інституту.

З 2020 р. асистент кафедри гідрогеології та інженерної геології.

Напрямок наукової діяльності:

  • екологічна геохімія та гідрогеологія,
  • екологічна геологія,
  • геоінформаційні технології в геології.

Автор більше 120 наукових праць, в тому числі співавтор 2-х монографій «Реструктуризація мінерально-сировинної бази України та її інформаційне забезпечення» та «Розвиток України в умовах глобалізації та скорочення природно-ресурсного потенціалу». У науковометричній базі Scopus – 3 публікації.

Автор 5 звітів, 3-х впроваджених на підприємствах геологічної галузі методичних документів еколого-геологічної тематики. Почесний розвідник надр, член секції з питань гідрогеології, інженерної геології та геоекології Науково-технічної ради Державної служби геології та надр України, член Науково-редакційної ради Держгеонадр України, член редколегій двох наукових журналів.

Брала участь у міжнародних проектах з імплементації Водної Рамкової директиви Європарламенту в рамках проекту Водна ініціатива Європейського Союзу для країн Східного партнерства (EUWI+) (співавтор 2-х звітів), семінарах EUWI+ та проекту APENA, низці міжнародних конференцій (як організатор і учасник). В 2020 році - учасник конференції European Geoscience union EGU 2020 (Відень. Австрія) (картка члена EGU ID 550178).


 
Інститут геології