Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

З 24 по 27 червня 2013 року група співробітників геологічного факультету у складі дека-на факультету професора Михайлова В.А. і завідувача кафедри геології нафту і газу професора Карпенка О.М. за запрошенням Британської Ради Британського консульства в Україні перебувала з візитом у Великій Британії.

За час перебування члени делегації прийняли участь у засіданні Круглого столу із представників консульства Великої Британії в Україні, компанії Шелл, Британської геологічної служби, британських та українських університетів (університети міст Манчестер, Кіль, Ліверпуль, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Донецький національний технічний університет, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу), де виступили з доповідями на теми: «Геологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка» і «Досвід українських університетів щодо вивчення нетрадиційних ресурсів вуглеводнів України». Відбулося відвідання науково-дослідницького комплексу Британської геологічної служби (місто Ноттінгем), де члени делегації були ознайомлені з науковими розробками щодо проблеми сланцевого газу у Великій Британії.

Учасники зустрічі обговорили шляхи поглиблення співпраці між університетами двох країн за участі Британської геологічної служби і провідних газодобувних компаній Великої Британії в навчальному процесі та наукових дослідженнях проблем нетрадиційних ресурсів України і Великої Британії.

Під час роботи круглого столу. Зліва: проф. Карпенко О.М., проф. Михайлов В.А. (Київський ун-т), проф. Пітер Стайлз (у-т м. Кіль), проф. Нік Раллі (Британська геологічна служба), Ніл Коллінз (Британське консульство в Україні), Мартін Доул (Британська Рада), доц. Омельченко В.Г. (Івано-Франківський ун-т)
Виступ проф. Михайлова В.А.
Візит до науково-дослідницького комплексу Британської геологічної служби (м. Ноттингем)
Члени української делегації і представники Британської ради в науково-дослідницькому комплексі Британської геологічної служби (м. Ноттингем)
В керносховищі Британської геологічної служби (м. Ноттингем)
На фоні Біг-Бену

 
Інститут геології