Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

29 листопада 2013 року на геологічному факультеті
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
відбулися збори трудового колективу.

На конференції були присутні ректор нашого Університету акад. Губерський Леонід Васильович, проректор з наукової роботи Вижва Сергій Андрійович, члени Вченої ради факультету та працівники факультету.

Головним питанням на порядку денному став звіт декана геологічного факультету проф. Михайлова Володимира Альбертовича за 2013 рік та окреслення перспектив розвитку на новий навчальний рік.

У своєму виступі декан факультету наголосив на динаміці кількісного складу викладачів за останні роки, якості педагогічного складу, міжнародних зв’язках факультету та організації навчальних практик.

Володимир Альбертович у звіті розповів про проведення приймальної комісії 2013 року, профорієнтаційну роботу комісії факультету на чолі з проф. Шнюковим С.Є., про міжнародні та всеукраїнські конференції та олімпіади.

Декан геологічного факультету під час виступу зупинився на питаннях концепції викладання іноземних мов, технічного забезпечення кафедр, наукової та виховної роботи, міжнародного співробітництва, господарської діяльності.

Після виголошення звіту декана проф. Михайлова Володимира Альбертовича слово взяли ректор Київського університету акад. Губерський Леонід Васильович, проректор з наукової роботи Вижва Сергій Андрійович, завідувачі кафедр, аби оцінити роботу керівництва факультету.

Загалом звіт та діяльність декана геологічного факультету були оцінені позитивно.
 
Інститут геології