Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

ЗВІТ
про відрядження Чернова Анатолія Петровича та Зінченка Івана Миколайовича
з метою участі у 2-му міжнародному конкурсі науково-популярних презентацій студентів-геологів англійською мовою, яка проходила з 20 по 21 листопада 2013 року у Московському державному університеті імені М.В. Ломоносова м. Москва (Росія)

З 19 по 21 листопада 2013 року було взято участь у 2-му міжнародному конкурсі науково-популярних презентацій студентів-геологів англійською мовою, яка проходила в місті Москва (Росія).

20 листопада після успішного прибуття потягом до Москви, було пройдено реєстрацію за місцем проходження конференції та процедуру поселення.

21 листопада були представлені презентації учасниками конференції. Тема нашої доповіді: «Geological monitoring is basement of safe future». Доповідь була подана у вигляді презентації, заслухана учасниками конференції та оцінена жюрі конференції. Після конференції ми самостійно відвідали геологічний музей Московського державного університету імені М.В.Ломоносова.

У наступні 2 дні (22 та 23 листопада) ми відвідали видатні пам’ятники міста Москва. Особливо яскраві враження викликало відвідування мінералогічного музею імені О. Є. Ферсмана, де було представлено багато гарних зразків мінералів та виробів з мінеральної сировини.

Висновки: Конференція пройшла продуктивно, був отриманий досвід у складанні доповіді англійською мовою та спілкуванні англійською мовою на геологічну тематику.


Чернов Анатолій Петрович, Зінченко Іван Миколайович
Студенти 4-го курсу,
геологічного факультету
Київського національного університету імені Тараса Шевченка 
Інститут геології