Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Студпарламент

/  Головна /  Новини /

Англомовний науково-практичний курс
з інтерпретації сейсмічних матеріалів у програмному забезпеченні PALEOSCAN

Компанія Eliis (www.eliis.fr) проведе дводенний англомовний науково-практичний курс з інтерпретації сейсмічних матеріалів у програмному забезпеченні PALEOSCAN.

Розклад лекцій: 24-25 вересня

з 9:00 до 17:00 в аудиторії 104 ННІ «Інститут геології» (вул. Васильківська, 90).

По закінченню студентам буде виданий сертифікат.
Реєстрація за адресою: (Name Surname, course) to aptyshchenko@gmail.com

PaleoScan™ Core - це нове покоління 2D/3D платформи сейсмічної інтерпретації. Включає всі необхідні інструменти для всебічного робочого процесу, від завантаження даних до генерації інтерпретованих об'єктів. PaleoScan™ пропонує комплексний підхід до напівавтоматичної інтерпретації сейсмічних даних, на додаток до стандартних інструментів інтерпретації горизонтів. Завдяки потужним інструментам штучного інтелекту, інтерпретацію можна вдосконалити, а геологічну модель можна переглянути в режимі реального часу.

Інститут геології