Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Перший в Україні воркшоп з наук про Землю (1st in Ukraine Geoscience Workshop in Ukraine) присвячений наукам про Землю, організований студентською спілкою Kyiv SEG (Society of Exploration Geophysicists) Student Chapter відбувся в ННІ «Інститут геології» 18   лютого 2020 року

У заході взяли участь 5 компаній, серед яких лідери нафтогазової індустрії - Weatherford, Schlumberger, українські нафтогазові компанії - DTEK Нафтогаз, науковці з Антарктиди - НАНЦ та приватний підприємець у сфері геології Думенко Сергій. Кожен із запрошених делегатів продемонстрував особистий підхід застосування геологічних наук у реальному житті - від знаходження вуглеводнів в Україні до дослідження зміни клімату за допомогою геофізики в Антарктиді. У воркшопі взяли участь 4 геологічні студентські спілки - SEG, AAPG, SPE, EAGE. Вони також розповіли про можливості, які можуть надавати студентам.

Подію відвідали більше 150 студентів з різних частин України та світу. Зокрема, були представники університетів Києва, Львова, Харкова, Полтави, Івано-Франківська, Катовіце (Польща).

Більше інформації https://www.facebook.com/www.geol.univ.kiev.ua


 
Інститут геології