Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Святкування Дня геолога у ННІ «Інститут геології»

Як відомо, корисні копалин відіграють велику роль у розвитку економіки держави. На Україні є залізні, марганцеві, уранові руди, вугілля, газ, нафта, конденсат, поклади титану, циркону, каоліну і глини, графіту, нерудної сировини для металургії. Видобувається облицювальне й будівельне каміння, благородні, рідкісні та кольорові метали. Указом Президента України № 110/95 від 7 лютого 1995 року професійне свято День геолога відзначається у першу неділю квітня.

У Навчально-науковому інституті «Інститут геології» навчається близько 500 студентів-геологів. Зараз цей заклад є одним із провідних на Україні з підготовки освітньо-кваліфікаційних рівнів; бакалавр, спеціаліст і магістр. Випускники з оцінками вище середнього рівня мають змогу продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі.

31 березня в актовій залі економічного факультету відбулося святкування Дня геолога. В урочистій частині директор ННІ «Інститут геології» професор Володимир Михайлов привітав студентів, співробітників, викладачів та гостей з цією подією. Проректор з наукової роботи професор Віктор Мартинюк від ректорату відзначив грамотами за успіхи співробітників інституту: доцентів: Миколу Реву, Геннадія Павлова, Марину Крочак, Олександру Диняк, Олександра Дубину, асистента Євгена Мазка та інженера Любов Калениченко.

Виконуючий обов'язки Голови Державної служби геології та надр України Микола Бояркін відзначив доцентів: Ірину Безродну та Олену Іванік за вагомий внесок у геологічну освіту. Директор Інституту високих технологій Юрій Тесля поздоровив усіх геологів як давніх дослідників нашої планети. Член-кореспондент Національної академії наук України Олександр Кендзера з Інституту геофізики ім. С. І. Субботіна щиро привітав геологів від Відділення наук про Землю і побажав відродження та успіху постачальникам мінеральної бази країни! Зворушливо виступила випускниця 1961 року Людмила Максимовська. Деканат та студентський парламент відзначив грамотами та «Оскарами» студентів за навчальні та спортивні досягнення.

Студенти підготували концерт на якому виступили співачки і співаки з Коледжу геологорозвідувальних технологій та Інституту геології. Ведучий Горо Омар провів оригінальну вікторину для викладачів. Чудовий танок виконали учасники конкурсу «Міс Геологія 2016». Веселу програму підготував гурт «По палатках». Гучними оплесками було відзначено яскраві номери. Відчувалося, що цей захід зарядив усіх присутніх енергією і дав наснагу до навчальних і наукових здобутків!

Щиро дякуємо всім організаторам і учасникам за чудові миті в рідній Alma mater!


2-го квітня 2016 року – пам’ятна та урочиста для всіх геологів дата.

50 років тому було започатковано святкування професійного свята – «День Геолога».

На жаль вперше за 50 років святкування було більше ніж скромним. Не відбувалися урочистості, які на протязі десятиріччь організовувала Геологічна Служба – в театрі «Оперетти» або в театрі ім. Івана Франка.

Тим приємніше зазначити, що центр святкування змістився до стін Київського нацонального університету ім. Тараса Шевченка, де з нагоди професійного свята відбулися урочисті збори.

Порадували численних гостей та викладачів студенти ННІ «Інститут Геології».

За традицією у переддень свята до Альма-Матері збираються випускники минулих років. Так 25 років випуску відмічали випускники 1991 року:

Обмінювалися спогадами і ті кому «60+».

Повернулися в Україну ті хто все життя віддав розвідці алмазів в Якутії, на Африканському континенті.

Гостями факультету в цей день були й випускники 1973 року – В.Ф. Симоненко (Якутія), В. Носико з дружиною I. Лисенко, що повернулис на батьківщину після десятирічної роботи в Африці та багато, багато інших.

Велика подяка їм усім від коллективу ННІ «Інститут Геології» (геологічного факультету).

Ми завжди раді бачити Вас у стінах рідного факультету.


 
Інститут геології