Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Геологічна практика в Норвегії

В рамках співпраці між Інститутом геології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Арктичним університетом Тромсе (Норвегія) з 18 по 26 серпня 2015 року відбувся візит делегації викладачів та студентів інституту до Норвегії.

Програма перебування була щільно насичена зустрічами та подорожами. В місті Тромсе, де базується найпівнічніший університет Світу, відбулись зустрічі з керівництвом Інституту геології Арктичного університету, екскурсії по лабораторіям університету, наукового центру «Полярія», історичному музею, Центру наукових досліджень Арктики. Але головним елементом подорожі стала геологічна практика в регіоні Фіннмарк, в околицях міста Альта, що розташоване ще північніше за полярне коло.

Студенти 3 курсу бакалавріату (Олександра Вальтер, Валентина Ніконенко, Анатолій Колісник, Омар Горо, Нуріддін Джурабоєв, Анна Герасименюк, Вадим Додух) та викладачі Дмитро Кравченко та Іван Віршило мали змогу попрацювати на відслоненнях палео- та неопротерозойських комплексів кристалічного фундаменту, геологічних утвореннях каледонід північної Скандинавії. Під час практики студенти отримали можливість наочно побачити та задокументувати цікаві морфоструктури та прояви рудних процесів. Чудова погода дала змогу насолодитися фантастичним краєвидами норвезького Заполяр’я.

В вересні місяці поточного року ми очікуємо візиту до ННІ «Інститут геології» норвезької делегації з якою вже досягнуто домовленості про шляхи продовження співпраці на найближчі роки. Також за взаємною ініціативою сторін, досягнуто домовленості про започаткування співпраці з факультетом нафтової інженерії Університету Ставангеру, що передбачає програми обміну викладачів, науковців, аспірантів та студентів, впровадження нових елементів навчання на базі обох університетів, цікаві подорожі та спільні наукові програми.

ННІ «Інститут геології» висловлює щиру подяку за чудово організовану практику в Норвегії раднику ректора Університету Тромсьо Тетяні Савіновій, голові департаменту геології Матіасу Форвіку, аспірантці зазначеного департаменту Юлії Мун, а також Норвезькому центру кооперації в освіті (SIU). 
Інститут геології