Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Посвята у першокурсники студентів-геологів

З 10 липня по 14 серпня 2015 року завершилася вступна компанія на основі якої були набрані студенти до Навчально-наукового інституту «Інститут геології». На перший курс поступило 68 студентів, а на 2 курс відібрано 20 осіб.

1 вересня 2015 року в аудиторії 301 відбулася посвята у студенти першого курсу ННІ «Інституту геології». Крім першокурсників, були їх батьки, друзі, викладачі та студенти інституту. У президії були представники Інституту та запрошені гості. Директор інституту професор Володимир Михайлов привітав студентів із важливою подією у житті та побажав успішного навчання у центральному закладі України. Перший проректор з науково-педагогічної роботи з міжнародних зв’язків Петро Бех виступив від керівництва Університету. У своєму привітанні Петро Олексійович закликав студентів вивчати мови, брати участь у міжнародних програмах і підвищувати рейтинг Університету.

Від виробництва виступав випускник 1964 року – Георгій Нестеренко. Він очолює Київський інститут інженерних вишукувань і досліджень «Енергопроект», який став головним підприємством з напряму геофізичних досліджень територій проммайданчиків енергетичних об’єктів у країнах СНД та Європи. Георгій Федорович поздоровив студенів з вибором важливої професії для економіки держави і зазначив, що постійний зв’язок із Alma-mater допоміг зберегти організацію «Енергопроект» і зробити її конкуруючою на сучасному ринку послуг.

Завідувач кафедри геофізики професор Сергій Вижва нагадав, що наполегливе навчання дає добрі результати і багато випускників працюють у великих компаніях та наукових закладах світу. Сергій Андрійович побажав студентам отримати гарні знання, бути висококласним фахівцем і отримувати задоволення від своєї роботи.

Активісти студентського парламенту Владислав Цапок і Крістіна Флокос розповіли про заходи студентського професійного союзу і його переваги. Владислав і Крістіна побажали успішного навчання і цікавого життя у студентській родині.

На завершення виступила команда Клубу веселих і кмітливих ННІ «Інститут геології» – «По палатках». Відмінник навчання Омар Горо є лідером гурту. Команда представила оригінальні історії з життя молоді. Зал гучно реагував оплесками на веселі номери.

Посвята у першокурсники вийшла різноманітною, корисною і радісною про що свідчили посмішки на обличчях багатьох учасників заходу. 
Інститут геології