Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

В ННІ «Інститут геології» 30.11.2017 була проведена наукова школа «Актуальні проблеми наукових досліджень в галузі наук про Землю» для близько 100 учнів-членів МАН та їх педагогів.

На Пленарній сесії привітали юних дослідних директор Інституту геології проф. Михайлов В.А., декан географічного факультету проф. Олійника Я.Б., директор КОКПНЗ "Мала академія наук учнівської молоді" Минзар С.А.

З доповідями виступили проф. Вижва С.А. «Актуальні проблеми наук про Землю» та студент 1-го року магістратури Лошаков О. «Міжнародні програма та наукова робота студентів ННІ "Інститут геології"».

Захоплюючими і надзвичайно пізнавальними стали для юних дослідників екскурсії до лабораторій ядерної геофізики, дослідження фізичних властивостей порід-колекторів, петрографічного та мінераграфічного кабінетів, геологічного музею інституту.

Окремо в залі засідань Вченої ради було організовано семінар-школа для учителів щодо особливостей організації і проведення наукових досліджень в галузі наук про Землю.

Унікальною для учнів і вчителів була можливість прямого спілкування з провідними науковцями геологічної галузі.

Без сумніву, ця зустріч дасть юним дослідникам поштовх до нових пошуків, сміливих досліджень і відкриттів, відкриє можливість для вступу в найкращий ВНЗ України. 
Інститут геології