Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

1 березня 2018 р. у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся GEOFEST «Україна геологічна», присвячений 100-річчю створення Геологічної служби України

Організаторами цього заходу виступів ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка у співробітництві з ГО «Спілка геологів України», Національним науково-природничим музеєм НАН України та Київським палацом дітей та юнацтва. Партнером у проведенні заходу став ПАТ «Укргазвидобування», якій надав призи та подарунки усім учасникам.

Під час заходу діти отримають нові знання про багатства українських надр, зокрема, про горючі корисні копалини, пізнали цікаве з історії нафтогазовидобутку на території України, перевірили власні знання з природознавства та історії під час наукових вікторин, проявили творчі здібності, відчули себе працівниками нафтогазовидобувного підприємства, пригадали, де і як використовуються нафтопродукти.

В рамках Геофесту працювала фотовиставка, присвячена історії українського нафтогазовидобутку; де учні побачили репродукції старовинних фото, потримали в руках справжню гасову лампу (як вона виглядала 165 років тому!); малювали нафтою та вугіллям.

Захід був розрахований на школярів 7-9 класів і мав профорієнтаційні цілі та першочергові просвітницькі завдання, а саме – формування еколого-природничого світогляду підлітків.

В підготовці та проведенні заходу взяли участь доцент кафедри геології нафти і газу Крочак Марина Дмитрівна, інженер кафедри мінералогії, петрографії та геохімії Міщенко Зоя Юріївна, професор кафедри геології нафти і газу Нестеровський Віктор Антонович, а також усім відомі наші колеги: голова правління ГО «Спілка геологів України» Лівенцева Ганна Анатоліївна, професор кафедри екології Національного університету «Києво-Могилянська академія» Деревська Катерина Ігорівна та завідуючий геологічним музеєм КГРТ ?Прокопець Валентин Вікторович. 
Інститут геології