Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Напередодні професійного свята Дня геолога, Державна комісія України по запасах корисних копалин та Навчально-науковий інститут «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка підписали Угоду про науково-технічне співробітництво.

Метою Угоди є об'єднання інтелектуального, творчого та організаційного потенціалу обох установ для забезпечення розвитку суспільства в освітній, науковій, виробничій та інноваційній складових, посилення демократичних засад в діяльності партнерів, використання традицій і досвіду для забезпечення розвитку вітчизняного мінерально-сировинного комплексу, нарощування запасів корисних копалин, підготовки фахівців світового рівня, об‘єднання ресурсів та зусиль для надання інформаційних, юридичних, економічних, геолого-геофізичних послуг.

«Ефективне освоєння ресурсної бази України можливе лише на основі професійної оцінки її поточного стану. Необхідно поєднати результати наукових досліджень і можливість їх реального використання в практичних аспектах» – зазначив голова ДКЗ Сергій Паюк.

Директор ННІ «Інститут геології» Сергій Вижва наголосив: «Сьогодні дуже важливо популяризувати геологічну галузь шляхом обміну досвідом з геологічного вивчення та використання надр, обговорення актуальних проблем, підготовки наукових і тематичних публікацій у фахових наукових та популярних виданнях, проводити спільні наукові та освітні заходи, активно розвивати співпрацю та розширювати участь у діяльності впливових міжнародних організацій, міжнародних проектах та програмах, запрошувати фахівців для участі в тематичних заходах».


 
Інститут геології