Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

В ННІ «Інститут геології» 18 січня 2019 р. відбулась зустріч викладачів, співробітників та студентів з провідною сервісною компанією Baker Hughes (GE), що є розробником програмного забезпечення з тривимірного геологічного моделювання, геомеханічного та структурного моделювання, а також моделювання гідророзриву пластів. Baker Hughes - третя за величиною нафтогазова сервісна компанія в світі після Schlumberger і Halliburton. Компанія працює більш ніж в 90 країнах світу. Її створено шляхом злиття таких сервісних компаній як Brown Oil Tools, CTC, EDECO, Elder Oil Tools; Milchem and Newpark, EXLOG, Eastman Christensen and Drilex, Teleco, Tri-State and Wilson, Aquaness, Chemlink and Petrolite, Western Atlas, BJ Services.

Штаб-квартира об'єднаної компанії знаходиться в Х'юстоні, штат Техас. Офіси компанії також розташовуються в Великобританії, Росії, Казахстані, Сінгапурі, Дубаї. Науково-дослідні центри знаходяться в Німеччині, Росії, США, Італії, Малайзії та Великобританії.

Baker Hughes є провідним постачальником високоефективних технологій, що дозволяють підвищити цінність вуглеводневих і геотермальних ресурсів. Продукція та послуги компанії дозволяють операторам знизити витрати, зменшити ризики і підвищити продуктивність видобутку вуглеводнів, а також підвищити ефективність розробки родовищ.

У 2017 ННІ "Інститут геології" уклав угоду році уклав угоду з компанією Baker Hughes (GE) та отримав унікальну можливість роботи з прогресивним софтом, зокрема Subsurface modeling (JewelSuite), Reservoir Engineering, GeoMechanics, 3D-model (JewelSuite), MFrac, Faultand Fracture Stability та ін, що стало можливим завдяки активному тривалому співробітництву з компанією завідуючої кафедри загальної та історичної геології, професора О.М.Іванік. На зустрічі обговорено головні напрями подальшої співпраці та співробітництва у сфері використання програмного забезпечення, підготовки спільних публікацій та організації тренінгів. 
Інститут геології