Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

День відкритих дверей в ННІ «Інститут геології»

Напередодні Дня геолога 23 березня гостинно відкрились двері ННІ «Інститут геології». Інститут відвідали школярі 10 класу ЗОШ №256 Оболонського району (20 учнів), 7-9 класів ЗОШ №209 Дніпровського району (30 учнів), а також учасники гуртка геології (8 учнів) Київського палацу дітей та юнацтва (керівник – доц. Крочак М.Д.).

Знайомство з Інститутом розпочалося в аудиторії імені В.І. Вернадського, яка за останній рік завдяки старанням проф. В.І. Павлишина доповнилась унікальною таблицею хімічних елементів Д.І. Менделєєва. В цій чудово обладнаній аудиторії заступник директора з навчальної та виховної роботи доц. Шунько В.В. розповів про напрями та спеціальності, за якими ведеться підготовка бакалаврів та магістрів, акцентував увагу на умови вступу та особливості навчання Інституті. Адже теоретичне навчання тут органічно переплітається з польовими геологічними практиками, без яких становлення справжнього геолога неможливе.

Перше знайомство з гірськими породами відбулося на кафедрі мінералогії, геохімії та петрографії (проф. Митрохин О.В., доц. Павлова О.О.). Тут в петрографічному кабінеті багато учнів вперше зрозуміли, що звичне каміння, якщо його вивчати під поляризаційним мікроскопом, – це новий незнаний до цього світ.

Інші можливості мікроскопічних досліджень було продемонстровано в мінераграфічному кабінеті кафедри геології родовищ корисних копалин (доц. Дубина О.В.), де школярі побачили рудні мінерали у відбитому світлі. І, звичайно, золото в природному стані не залишило байдужим нікого.


В мінераграфічному кабінеті

Завершилось знайомство з Інститутом в Геологічному музеї (директор, проф. Нестеровський В.А.), де учнів чекали цікаві розповіді співробітниці музею (інж. Вакуленко О.М.) та доц. Крочак М.Д. (кафедра геології нафти і газу) про походження Землі, виникнення та еволюцію життя, кристали, мінерали та гірські породи.


В Геологічному музеї

Після екскурсії відбулася геологічна вікторина. Переможці отримали заслужені нагороди. День пройшов легко і невимушено. А на згадку – традиційне фото під мамонтом!


Вітаємо з перемогою!


Фото на згадку

 
Інститут геології