Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Наприкінці червня 2016 року делегація, що складалась із викладачів ННІ «Інститут геології» Віршило І.В., Кравченка Д.В., Байсарович І.М. та Курило М.М. відвідала Університет м. Ставангер (Королівство Норвегія) з метою налагодження співпраці між університетами, а саме їх геологічними підрозділами. Департамент нафтогазової геології Університету м. Ставангер є одним з головних центрів підготовки геологів в Норвегії, а особливо геологів для нафтогазової промисловості. Візит відбувався у рамках проекту CPEA-PD-2016/10008, що фінансується Норвежським центром з міжнародної кооперації в освіті (Norwegian Centre for International Cooperation in Education – SIU) за програмою «Eurasia programme 2016 – Project development funding».

В ході візиту відбулись зустрічі з головою департаменту Нестором Кардозо, професором Алехандро Ескалона та іншими представниками департаменту. На загальному зібранні професорського складу та співробітників департаменту обговорювались освітні програми та наукові напрямки, що розвиваються в обох університетах, відбувався пошук спільних інтересів та способів їх реалізації, зокрема спільні навчальні практики для студентів, обмін короткотерміновими курсами лекції та інші питання реалізації програм академічної мобільності.

Після відвідування Університету м. Ставангер була організована дводенна ознайомча геологічна екскурсія в мальовничому регіоні Кармой.

Наступне обговорення співпраці відбудеться в ході візиту делегації Університету м. Ставангеру до Києва 7-11 серпня 2016 року. В жовтні 2016 року планується подача спільної заявки на дворічний грант для підтримки програм академічної мобільності. 
Інститут геології