Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Зустріч з представниками посольства Франції
та Вищої національної гірничої школи Нансі

6 листопада 2013 року на геологічному факультеті відбулася зустріч з представниками посольства Франції та Вищої національної гірничої школи, м. Нансі, яка входить у склад університету Лотарингії, Франція.

Перемовини очолив проректор нашого університету з наукової роботи С.А. Вижва. Також, від університету були присутні заступник начальника відділу міжнародного співробітництва, науковий співробітник геологічного факультету О.І. Меньшов, заступник декана з наукової роботи геологічного факультету І.М. Безродна, заступник декана з міжнародних зв'язків економічного факультету А.О. Вітренко, заступник декана з міжнародних зв'язків факультету кібернетики, начальник управління міжнародного науково-технічного співробітництва та інноваційних технологій В.А. Заславський, заступник декана з міжнародних зв'язків, механіко-математичного факультету Т.О. Яневич, викладачі, науковці та аспіранти геологічного факультету.

У складі французької делегації прибули пан Жиль Маметц (Gilles Mametz), аташе з університетських та наукових зв’язків посольства Франції в Україні, пані Наталі Фік (Nathalie Fick), директор департаменту міжнародних відносин Вищої національної гірничої школи Нансі, пан Патрік Енафф (Patrick Henaff), професор Вищої національної гірничої школи Нансі, лабораторія LORIA-UMR CNRS.

У ході зустрічі було проведено обмін інформацією та досвідом освітньої і наукової роботи у навчальних закладах, визначені основні пріоритети майбутнього співробітництва та досягнуто усної домовленості про підписання рамкової угоди.

Після зустрічі гості відвідали геологічний музей, де їм була продемонстрована колекція палеонтологічних зразків, мінералів, гірських порід та дорогоцінного каміння. 
Інститут геології