Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

28 вересня 2018 року учні середньої школи с. Омельник, що на Полтавщині, відвідали ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Учнів та викладачів зустрічав дружній колектив інституту на чолі з директором Інституту геології Михайловим В.А. та директором Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення Національної академії наук України, академіком Пономаренком О.М.

Гостей ознайомили з загальними принципами організації вищої освіти в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Директор інституту та завідувач кафедри геології родовищ корисних копалин Михайлов В.А. розповів школярам про особливості навчання в Інституті геології та ще багато цікавого про майбутню професію геолога.

Професор кафедри мінералогії, геохімії та петрографії Павлишин В.І. ввів школярів у захоплюючий світ мінералів та провів вражаючу екскурсію у геологічному музеї. Учні також відвідали багато навчальних аудиторій. Їх дуже зацікавило практичне заняття з петрографії на поляризаційних мікроскопах. Для гостей була проведена екскурсія у Науково-дослідницьку лабораторію мінерало-геохімічних досліджень, де вони ознайомилися з сучасними методами діагностики мінеральної речовини.

Задоволені відвідуванням Інституту як учні так і педагоги, які відмітили високий професійний рівень викладачів та співробітників, потужну матеріально-технічну базу «Інституту геології» та світлий й дружній прийом. 
Інститут геології