Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Викладачі, наукові співробітники та студенти ННІ «Інститут геології» взяли участь у Міжнародній конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO, що відбулась у м. Славутич 25-27 квітня 2017 року.

Представники державного та приватного секторів, неурядові та наукові організації взяли участь у відкритих дискусіях щодо використання критеріїв сталого і стійкого до зміни клімату розвитку, встановлення пріоритетів, визначення енергетичної політики, місця та ролі ядерної енергетики у нових реаліях.

Завідуюча кафедри загальної та історичної геології професор О.М. Іванік зробила доповідь «Інформаційне та програмне забезпечення моделювання геологічних систем з метою оцінки ризиків та розробки превентивних заходів», підкресливши важливість дослідження геологічного середовища та геологічних процесів для попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури.

Науковий співробітник О.В. Шабатура виступив із проблемною доповіддю «Розробка речовинно-фізичної моделі компонентів геологічного середовища, перспективних для безпечного захоронення радіоактивних та інших токсичних відходів за результатами петрографічних і петрофізичних досліджень різногенетичних породних комплексів».

Встановлено наукові контакти з Японським Інститутом радіоактивності навколишнього середовища, університетом Берклі (США) та обговорено можливості спільних наукових досліджень в області проблем поховання радіоактивних відходів, радіоекології тощо.

Надзвичайно інформативними та незабутніми виявилась екскурсія до Державної науково-дослідної установи «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології», екскурсія (технічний тур) електропоїздом на ЧОРНОБИЛЬСЬКУ АЕС, екскурсія до міського краєзнавчого музею та містом Славутич, а також участь в акції «Ніч пам’яті».

Окремі фото надані ДСП ЧАЕС. 
Інститут геології