Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України (М. КИЇВ)

Фінальна частину конкурсу-захисту, що відбулось 19 квітня у Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ» урочисто відкрив Президент Малої академії наук України, академік НАН України Станіслав Довгий у присутності поважних гостей - Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, лауреата Нобелівської премії з фізіології і медицини 2011 року Жюля Оффмана та інших видатних особистостей.

Написання контрольних робіт та захист учнівських наукових досліджень проходили в аудиторіях Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Остаточні підсумки змагань в секції Геологія, геохімія та мінералогія (відділення – наук про Землю), які включали контрольну роботу з географії, заочне оцінювання та захист наукових робіт, були підведені 22 квітня журі у складі: голови, Огаря В.В. (ННІ «Інститут геології», Київський національний університет імені Тараса Шевченка), членів журі Шехунової С.Б. та Стадніченко С.М. (Інститут геологічних наук НАН України).Журі за роботою (Фото http://man.gov.ua/)

За підсумковою кількістю білів ІІІ місця посіли: Ярош Олексій Сергійович, Волинська область, «Ґрунтово-геологічні особливості та перспективи використання Горохівського викопного ґрунтового комплексу»; Іваницька Анжеліка Віталіївна, Житомирська область, «Житомирщина як об’єкт створення геопарку»; Ліпецький Павло Андрійович, Хмельницька область, «Пам’ятка природи «Смотрицький каньйон»: будова та вік геолого-геоморфологічних компонентів»; Гермаківська Анастасія Віталіївна, Чернівецька область, «Геосайти Хотинського НПП та прилеглих територій (в межах Рукшинської ОТГ)»; Богомолова Анастасія Артемівна, Чернігівська область «Еколого-геохімічний аналіз ґрунту на території Деснянського НВК».

ІІ місце вибороли: Козловський Ростислав Віталійович, Вінницька область, «Нове місцезнаходження викопної фауни сеноману на Вінниччині»; Трикоцька Єлизавета Сергіївна, Дніпропетровська область, «Дайка діабазів Жовтневого гранітного кар’єру»; Меленчук Ігор Романович, Львівська область, «Молюски неогенових (міоцен) відкладів Заходу України та їхнє значення для реконструкції палеоекологічних та палеогеографічних умов середовища».Фіналісти конкурсу-захисту ((Фото http://man.gov.ua/)

Дипломи в урочистій обстановці були вручені в актовій залі Інституту міжнародних відносин. Вручаючи нагороди, голова журі проф. Огар В.В. наголосив на тому, що ця подія відбувається в рік 100-літнього ювілею Геологічної служби України, 160-річчя від дня народження академіка П.А. Тутковського та 155-річчя від дня народження академіка В.І. Вернадського. Молодим ученим, що вирішили присвятити свою подальшу діяльність наукам про Землю, є чим гордитись і є з кого брати приклад!Нагородження

І, нарешті, перше місце було присуджено Акімовій Діані Євгенівні, м. Київ за найбільшу кількість набраних балів і наукове дослідження «Вплив будови та властивостей гранітів Богуславського родовища на сфери їх використання».Д.Є Акімова доповідає про результати своїх наукових досліджень

Золота медаль і диплом першого ступеня Акімовій Д.Є, разом з іншими 67 переможцями конкурсу-захисту були вручені 24 квітня на заключному засіданні у Жовтневому палаці директором Національного центру «Мала академія наук України» Оксеном Лісовим. На урочистому закритті форуму були присутні президент Малої академії наук України Станіслав Довгий, а також почесні гості - посол Польщі в Україні Ян Пекло та Голова Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

ННІ «Інститут геології» щиро вітає переможців і керівників делегацій конкурсу-захисту Відділення Наук про Землю та, особливо, учасників секції – геологія, геохімія та мінералогія та бажає їм подальших успіхів.


 
Інститут геології