Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

III етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

3-6 травня більше тисячі учнів та керівників делегацій з усіх областей України прибули до Києва для участі в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт школярів.

Урочисте відкриття форуму відбулось 3 травня у Києві в Палаці культури і мистецтв НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», де виступив Президент Малої академії наук України, академік НАНУ Станіслав Довгий. Серед присутніх - визнані науковці, урядовці, депутати Верховної ради, представники освіти, серед яких проректор КНУ імені Тараса Шевченка Олександр Рожко.

У роботі секції «Геології, геохімії та мінералогії» відділення «Науки про Землю» взяли участь 16 переможців обласних конкурсів-захистів та м. Києва. За підсумковими результатами заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт, контрольних робіт з географії та захисту науково-дослідницьких робіт журі секції у складі Огаря В. В. (ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка), Шехунової С. Б. та Стадніченко С. М. (Інститут геологічних наук НАН України) визначили 8 переможців:

Перше місце присуджено

  • Яковенко Марії Ігорівні, Київська область («Геохімічні дослідження радонових вод Білоцерківського родовища»).

Друге місце розділили:

  • Борняк Катерина Романівна, Львівська область («Морфологія та умови формування сульфатних висолів на стінах підвального приміщення геологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка»)
  • Балашова Ірина Сергіївна, Рівненська область («Еколого-геологічні наслідки незаконного видобутку бурштину у Володимирецькому бурштиносному районі»)
  • Митряк Марія Анатоліївна, Чернівецька область («Систематизація та доповнення даних про місцезнаходження плейстоценових малакокомплексів в долині Середнього Дністра»).

Третє місце посіли:

  • Криницька Карина Миколаївна, Дніпропетровська область («Мінералогія відходів збагачення титанових руд Малишевського родовища»)
  • Іваницька Анжеліка Віталіївна, Житомирська область («Розвиток геологічного туризму як передумова створення "Житомирського геопарку" на основі концепції сталого розвитку»)
  • Булах Олег Олександрович, Полтавська область («Комплексна характеристика четвертинних відкладів у кар’єрі села Покровська Багачка»)
  • Крамаренко Ігор Миколайович, Сумська область («Леси та лесовидні суглинки околиць міста Конотоп (поширення та використання)»).


Фіналісти секції «Геології, геохімії та мінералогії» (фото www.man.gov.ua)

6 травня у святковій урочистій атмосфері за присутності міністра освіти і науки України Лілії Гриневич у Палаці культури і мистецтв НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» відбулось нагородження призерів та офіційне закриття форуму, яке транслювалось в он-лайн режимі.

Привітавши переможців, Президент МАН України інформував про те, що Мала академія наук отримала офіційний статус Центру ЮНЕСКО та Академії Copernicus, що суттєво розширює можливості позашкільної підготовки учнів. Він анонсував також відкриття нових секцій МАН - із дистанційного зондування Землі та із дослідження океанів. Завершився конкурс феєричним виступом гурту «СКАЙ». 
Інститут геології