Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Випуск геологів у ННІ «Інститут геології»

8 липня 2015 р. відбувся випуск геологів в ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На урочистих зборах, присвячених цій події були представники випускових кафедр, випускники з родичами і друзями. Директор ННІ «Інститут геології» проф. В. А. Михайлов привітав усіх присутніх з важливою подією у житті кожної людини, яка отримує повну вищу освіту. Цей рівень підтверджується одержанням диплому магістра або спеціаліста. З вітальним словом виступив завідувач кафедри геофізики проф. С. А. Вижва, який побажав випускникам успіхів у професійній діяльності. Викладачі кафедри урочисто вручали дипломи своїм вихованцям.

Випускники денного відділення, які навчалися 1 рік і 10 місяців, отримали дипломи магістрів. В цьому році диплом має вигляд твердої обкладинки на внутрішніх сторінках, яких містилася інформація про освітній-кваліфікаційний рівень «Магістр» та спеціалізацію фахівця українською та англійською мовами. Диплом з відзнакою має червоний колір обкладинки, а звичайний – синій. Додаток до диплому складається з декількох сторінок на яких дається повний перелік навчальних дисциплін, місць проходження практики, назва диплому та оцінювальна шкала. Вона складається з балів за національною шкалою та Європейською кредитною трансферно-накопичувальною системою (ECTS). У додатку надається інформація про здобуту кваліфікацію, статус вищого навчального закладу, зміст та результати навчання. Власники сучасних дипломів з додатками мають більше можливостей для влаштування на роботу.

Інститут геології в цьому році випустив за освітнім рівнем «Магістр» такі кваліфікації: магістр геології (геолог, викладач вищого навчального закладу, молодший науковий співробітник), магістр геофізики (геофізик, молодший науковий співробітник), магістр гідрогеології та інженерної геології (гідрогеолог, молодший науковий співробітник), магістр геології нафти і газу (геолог нафти і газу, молодший науковий співробітник), магістр геохімії та мінералогії (мінералог, петрограф, молодший науковий співробітник).

Випускники заочного відділення, які навчалися упродовж 1 року, одержали дипломи спеціалістів. В цьому році диплом мав паперовий вигляд на відміну минулорічного, коли усі дипломи були пластикові. Додаток до диплому спеціаліста має такий же вигляд як до диплому магістра. Вся текстова інформація надається українською і англійською мовами, тому отримати робоче місце можливо у будь-якому куточку нашої планети. Інститут геології в цьому році випустив за освітнім рівнем «Спеціаліст» такі кваліфікації: спеціаліст геології (геолог, пошуки родовищ корисних копалин), спеціаліст геофізики (геофізик, сейсмолог) та спеціаліст гідрогеології (гідрогеолог, інженер з охорони навколишнього середовища).

Випускникам, які склали тест з англійської мови отримали сертифікати (Certificate) знання англійської мови для професійної мети.

Як відомо, фахівця оцінюють за його знаннями, але нехай сучасні випускові документи допоможуть вихованцям Інститут геології зробити перший крок у професійній діяльності та нести гідно звання випускника Київського національного університету імені Тараса Шевченка!


 
Інститут геології