Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

4-7 жовтня 2016 року співробітники ННІ «Інститут геології» взяли участь у Третій науково-практичній конференції «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування», яка була організована Державною комісією України по запасах корисних копалин в м. Трускавець Львівської області.

Головними темами обговорення на конференції були: інвестиційний потенціал вітчизняної мінерально-сировинної бази, практика геолого-економічної оцінки родовищ корисних копалин та використання міжнародних класифікацій і стандартів оцінки.

Особлива увага в роботі конференції приділялась можливості впровадження міжнародної системи підрахунку запасів нафти і газу SPE-PRMS у вітчизняній практиці. Ці питання були обговорені у форматі «круглого столу» із провідними фахівцями НАК «Нафтогаз України», ДТЕК, ДП «Укрнаукагеоцентр», ПАТ «Укргазвидобування» та інших установ із представниками міжнародних консультаційних компаній.

Співробітники ННІ Інститут геології брали участь із доповідями у тематичних секціях присвячених методикам геолого-економічної оцінки та питанням екологічної безпеки у зв’язку із розробкою родовищ корисних копалин.

Встановлено наукові контакти та проведено консультаційні зустрічі із представниками компанії "Rider Scott" (віце-президентом Леррі П. Коннором) щодо перспектив запровадження навчальних проектів у ННІ "Інститут геології", що стосуються оцінки родовищ нафти і газу та гармонізації систем такої оцінки. 
Інститут геології