Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

10 листопада 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва було проведено щорічну геологічну вікторину, присвячену 110 - річчю від дня народження видатного українського вченого-геолога та громадського діяча Володимира Гавриловича Бондарчука. Організаторами вікторини виступили відділ туризму, краєзнавства та патріотичного виховання КПДЮ, ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка та ПВНЗ «Інститут Тутковського».

Геологічна вікторина проводилася на базі гуртка геології під керівництвом кандидата геолого-мінералогічних наук Крочак М. Д. У змаганнях брали участь команди Київської гімназії №2 природничого напрямку навчання, ЗСШ № 13 та ЗСШ № 256 з поглибленим вивченням наук про Землю. В журі вікторини були викладачі ННІ «Інститут геології» Київського університету імені Тараса Шевченка (доц. М.М. Курило та доц. І.В. Віршило).

Змагання були проведені в декілька етапів, серед яких були тестові завдання, пов’язані з розповіддю про життєвий шлях, наукову спадщину та діяльність В. Г. Бондарчука; письмові відповіді на питання, тестові питання з теоретичних тем, пов’язаних з геологією. Особлива увага приділялась виконанню творчих завдань «Малахітова скринька», конкурсу під назвою «Збери зразки в рюкзак», під час якого діти змагалися в навичках визначення та документації відібраних зразків гірських порід з імпровізованих відслонень.

За підрахунком балів, переможцями геологічної вікторини стали команди гімназії №2 та школи № 13, яки отримали рівну кількість балів та поділили два перших місця. На почесне третє місце вийшла команда школи № 256. Усі команди були нагороджені грамотами та солодкими призами. Кожний учасник отримав невеличкий подарунок - зразки мінералів та гірських порід або набір викопної фауни.

Спонсорами вікторини стали ВНЗ «Інститут Тутковського» та Геологічний музей ННІ «Інститут геології» Київського університету імені Тараса Шевченка.


Фото – Андрей Рудаков 
Інститут геології