Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Студентський геофізичний осередок SEG ввійшов у топ-10 студентських спілок геофізиків світу

З 11 до 18 вересня 2019 року студенти-геофізики ННІ «Інститут геології» Петрокушин Роман та Корнієнко Артем відвідали міжнародну конференцію 89th SEG Annual Meeting, що відбувалася у Сан Антоніо, Техас, США. Студенти представляли спілку-геофізиків Kyiv SEG Student Chapter, яка є однією з 350 студентських спілок асоціації геофізиків світу. Основною метою конференції було поширення наук про Землю, а саме геофізики, та встановлення міжнародних зв’язків серед учасників. Близько 5000 людей відвідало подію, поміж яких 90 делегатів з найкращих університетів та компаній світу, які працюють в сфері Наук про Землю.


Роман окрім конференції взяв участь у 2-денному симпозіумі (9-10 вересня) Student Leadership Symposium, що був організований міжнародною спілкою Society of Exploration Geophysicists та провідною нафтогазовою компанією Chevron. Ціль події полягала в здобутті лідерських навичок та обміну ідей серед студентів 50 університетів світу. Роман також представив діяльність київської спілки геофізиків, в результаті чого Kyiv SEG Student Chapter ввійшов у топ-10 студентських спілок геофізиків світу (серед 350).
Окрім налаштування корисних міжнародних стосунків у сфері наук про Землю, студенти також отримали прекрасні враження і здобули хороших друзів. Оскільки Роман та Артем є віце-президентом та скарбником (відповідно) спілки геофізиків у Києві, асоціація SEG надала фінансову допомогу для відвідання конференції.


Після повернення в Україну студенти залишилися надзвичайно задоволеними та вмотивованими для поширення Наук про Землю в нашій країні. Таким чином Kyiv SEG Student Chapter планує провести міжнародний воркшоп 1st SEG Geoscience Workshop in Ukraine, де близько 15 представників університетів та компаній будуть показувати перспективи та можливості наук про Землю суспільству. Організатори планують провести подію у лютому, деталі можна буде згодом знайти на веб-сайті: http://segkyiv.site
 
Інститут геології