Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

27 березня 2018 р. навчально-науковий інститут «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить Ярмарок вакансій виробничих організацій та наукових установ для студентів Інституту та Коледжу геологорозвідувальних технологій.

На сьогодні Київський університет імені Тараса Шевченка – єдиний вищий навчальний заклад в Україні, де в рамках спеціальності «Науки про Землю» навчають фахівців всіх геологічних спеціальностей на всіх рівнях підготовки: від молодших спеціалістів і бакалаврів до магістрів, докторів філософії і докторів наук. Університет готує геологів, геофізиків, гідрогеологів, геохіміків, фахівців з геології нафти і газу, геоінформатики, економічної геології тощо. З 2016 р. розпочата також підготовка фахівців за освітньо-професійними програмами «Геоінформаційні системи та технології» та «Оцінка землі та нерухомого майна» в рамках спеціальності «Геодезія та землеустрій».

Запрошуємо представників державних і приватних сервісних геологічних і геофізичних компаній, видобувних компаній, проектних інститутів, академічних і галузевих наукових установ, у яких є потреба у підготовці і перепідготовці кадрів геологорозвідувальної галузі.

Запрошуємо студентів ННІ «Інститут геології», Коледжу геологорозвідувальних технологій, випускників попередніх років, які будуть мати можливість познайомитися з актуальними вакансіями провідних геологічних компаній, задати питання роботодавцям, залишити свої резюме та записатися на співбесіду, практику або стажування послухати кваліфікованих роботодавців.

Захід планується розпочати о 12-00 в корпусі ННІ «Інститут геології» за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 90. Участь в заході – безкоштовна.


 
Інститут геології