Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

10–13 вересня 2014 р. представники Інституту геології нашого Університету приймали участь у засіданні "круглого столу" (Workshop) в UCL Energy Institute в Лондоні на тему "Russia-Ukraine-EU energy partnership towards Energy Security", де виступили з доповіддю відносно перспектив та особливостей видобування природного газу з сланцевих та ущільнених гірських порід-колекторів в Україні.

Візит відбувся як завершальний етап програми виконання наукового гранту для зміцнення партнерських стосунків та співпраці між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка таі Університетом м. Ареристуіт (Уельс, Великобританія) у галузі вдосконалення моделювання технології гідророзриву в гірських породах. Другу доповідь, присвячену математичному та чисельному моделюванню гідророзриву зробив професор університету м. Ареристуіт Г. Мішуріс (на фото).

Доповіді визвали інтерес серед присутніх науковців та викладачів британських університетів. Є підстави щодо продовження плідної наукової співпраці в даній галузі між науковцями двох університетів та отримання наступного наукового гранту.


Доповідь професора Г. Мішуріса про результати моделювання гідророзриву та співпрацю
між університетами м. Ареристуіт та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Обговорення результатів засідання "круглого столу" з науковцями Великобританії.

 
Інститут геології