Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Завідуюча кафедри загальної та історичної геології ННІ "Інститут геології" професор Іванік О.М. відвідала з офіційним візитом Гірничу школу Університету Лоррейн (Нансі, Франція) за запрошенням директорату цієї школи. Нею було представлено та надано повну інформацію про Київський національний університет імені Тараса Шевченка та ННІ «Інститут геології». Проведено перемовини щодо обміну студентів-магістрів та аспірантів в рамках програми Ерасмус+, укладено та підписано угоду щодо такого обміну на 2018-2019 навчальний рік. В перемовинах брали участь директор з міжнародних зв’язків професор Сільвере Баррат, директор школи Мines Nancy Франсуа Руссо, координатор міжнародних програм університету Лотарингія Марія-Хелена Ліонне, директор геологічної школи університету Лотарингія професор Юдіт Суссо.

Вивчено досвід організації навчального процесу, розробки та впровадження освітніх програм в Гірничій школі та Геологічний школі університету Лоррейн. Вивчено досвід проведення наукових досліджень в дослідницьких лабораторіях. Визначено напрями майбутньої співпраці у сфері басейнового моделювання, геофізичних, мікропалеонтологічних та стратиграфічних досліджень.

У 2019 році планується візит представників Гірничої школи та Геологічної школи до університету з метою обміну досвідом та проведення спільних наукових досліджень.

Гірнича школа Нансі вітає офіційного представника Київського національного університету професора О.М.Іванік

Зустріч з представниками Гірничої школи Нансі університету Лоррейн

Зустріч з представниками Геологічної школи університету Лоррейн

Зустріч зі студентами Геологічної школи університету Лоррейн

Знайомство із роботою науково-дослідної лабораторії енергетики та теоретичної і прикладної механіки LEMTA 
Інститут геології