Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

12-16 серпня 2018 року завідуюча кафедри загальної та історичної геології ННІ «Інститут геології» професор О.М.Іванік взяла участь як член програмного комітету у Китайсько-Європейській конференції з геотехнічного інжинірингу, що проводилась у Відні. У конференції взяли участь понад 400 учасників. Нею зроблено усну доповідь на тему: "Моделювання зсувних процесів та оцінка їхнього впливу на інфраструктурні об‘єкти в Україні". Впродовж роботи конференції встановлено наукові контакти із Гонконгським університетом науки та технологій (професор Чарльз В.В. Нг, президент Міжнародного товариства механіки ґрунтів та геотехнічного інжинірингу), Китайським університетом наук про Землю (професор Вей Ксіанг), Університетом Варвік (Велика Британія, доктор Ксеу Дженг, координатор проекту HERCULES за програмою Горизонт 2020), обговорено можливості спільної подачі заявок. Вивчено досвід підготовки міжнародних публікацій в Європейських геологічних виданнях. Проведено консультаційні зустрічі із потенційними доповідачами XIІ Міжнародної наукової конференції «Моніторинг геологічних процесів та екологічного стану середовища» (Київ, 13-16 листопада 2018 р.) та міжнародного наукового семінару з оцінки зсувної та селевої небезпеки в Карпатах (Львів, 17-20 червня 2019 р.).

Отримано запрошення від Вченої Ради Віденського університету природних ресурсів та наук про життя для проведення курсу лекцій з моделювання зсувної та селевої небезпеки впродовж осіннього семестру 2018-2019 н.р.Пленарне засідання

На пленарному засіданні

Доповідь на тему: "Моделювання зсувних процесів та оцінка їхнього впливу на інфраструктурні об‘єкти в Україні"

Учасники конференції

Пам‘ятник українським козакам-захисникам Відня в парку біля Віденського університету природних ресурсів та наук про життя (BOKU)


 
Інститут геології