Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

12 жовтня 2016 року викладачі, співробітники та студенти ННІ «Інституту геології» взяли участь у форумі надрокористувачів України «Надра України: актуальні проблеми розвитку», який був організований в рамках Міжнародної виставки спеціальної техніки, обладнання та технологій для видобутку і збагачення корисних копалин MiningWorld Ukraine 2016, за сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної служби геології та надр України, Державної служби України з питань праці.

Почесними гостями виставки стали:, тимчасово виконуючий обов'язки голови Державної служби геології та надр України Бояркін М. О., Голова Всеукраїнської Спілки виробників будівельних матеріалів Салій І.І., директор «Кривбасакадемінвест» Назаренко М.В., голова ДКЗ України проф. Рудько Г.І., радник з комерційних питань Канадського посольства в Україні Клінтон Мартін, генеральний директор ДП «Прем'єр Експо» Гаращенко А.В.

В експозиції взяли участь понад 100 компаній з 15 країн світу, серед яких найбільші виробники та провідні постачальники обладнання, техніки та технологій для гірничодобувної промисловості: «МЕТСО», СТЛЦ «БелАЗ» (Білорусь), «Крупп», Цепелін, Дресста, Сканія, КРАЗ, Ферро Макс, НВО Зоря, Логістик Машинері, «Геннліх Україна», Прогрес, «ДЕТ-ЮА», Механік, ПАТ «Електромашина», ВАТ «Елміз», КП Шосткинський казенний завод «Імпульс», КП Кривбасруденергопром, Вольво, «Моторімпекс », ТПК «НАК», Полтавський ливарно-механічний завод, ПК«Промканат»,«Скайлайн Софт»,«Фловекс» та ін.

На форумі було представлено доповіді провідними компаніями в сфері надрокористування. Від ННІ «Інститут геології» із доповіддю «Професійна підготовка кадрів у сфері надрокористування»(автори директор ННІ «Інститут геології» проф. Михайлов В.А. та зав. кафедри загальної та історичної геології проф. Іванік О.М.) виступила проф. О.М. Іванік

 
Інститут геології