Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Ярмарок вакансій

Навчально-науковий інститут «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка 27 березня 2019 р. проводить Ярмарок вакансій виробничих організацій та наукових установ для студентів Інституту та Коледжу геологорозвідувальних технологій.

Запрошуємо представників державних і приватних сервісних геологічних і геофізичних компаній, видобувних компаній, проектних інститутів, академічних і галузевих наукових установ, у яких є потреба у підготовці і перепідготовці кадрів геологорозвідувальної галузі.

Для зареєстрованих учасників в фойє Інституту будуть надані стенди (1.5 X 1.1 м) та столи для розміщення рекламної продукції, в Залі засідань вченої ради (аудиторія 104) передбачена можливість показу презентації установ і організацій. В програмі заходу передбачено знайомство з Інститутом та кафедрами, відвідування геологічного музею та наукових лабораторій.

Захід планується розпочати о 10-00 в корпусі ННІ «Інститут геології» за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 90.

Участь в заході – безкоштовна.

При бажанні юридичних та фізичних осіб надати ННІ «Інститут геології» благодійну допомогу на організацію Ярмарку вакансій просимо перерахувати кошти на розрахунковий рахунок Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка»:

р/р № 26007427327 в АТ"Райфайзен банк Аваль", м.Київ, МФО 380805, Код ЄДРПОУ 37727916, ІПН 377279126599. Платник ПДВ. Платник податку на прибуток на загальних підставах. Генеральний директор: Лущик Сергiй Володимирович

Про можливість взяти участь у заході просимо повідомити (тел. 044-521-33-38) та надіслати Анкету учасника Ярмарку вакансій заступнику директора Безродній Ірині Миколаївні (е-mail: bezin3@ukr.net).


 
 
Інститут геології