Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Компанія ТОВ Н.С.Т., яка є розробником системи Cropwise Operation, надала 50 академічних ліцензій для використання в навчальному процесі та наукових дослідженнях учасників освітнього процесу в ННІ Інституті геології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Означений ресурс забезпечує перманентний дистанційний моніторинг стану посівів та ґрунтів сільськогосподарських підприємств та виконання технологічних процесів у рослинництві.

Дозволяє здійснювати щоденний контроль за зміною показників: індекс NDVI, текстуру, вологість та температуру ґрунтів, температуру повітря, кількість опадів, забезпеченість ґрунтів органічною речовиною та елементами живлення, а також забезпечує можливість прогнозування врожайності сільськогосподарських культур та інших параметрів виробничих процесів.

Функціонал програмного ресурсу надає можливість впровадження елементів технологій точного землеробства.

Зазначене програмне забезпечення передбачається використовувати для навчання студентів ОПП «Оцінка землі та нерухомого майна» та «Геоінформаційні системі та технології» освітніх рівнів «Бакалавр» та «Магістр», а також аспірантів різних спеціальностей.


 
Інститут геології