Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Геологи в Африці

В період з 6 по 17 листопада 2013 р. декан геологічного факультету професор Михайлов В.А. і лаборант кафедри гідрогеології та інженерної геології, завідувач лабораторією КГРТ Корбутяк О.М. за запрошенням компанії Ground Infotech (Велика Британія) відвідали Республіку Камерун і Гану.

Були проведені оглядові польові работи території рудного району Бетаре Ойя на сході Республіки Камерун з метою попередньої експертної оцінки перспектив золоторудної мінералізації, вибору об’єктів, методики і об’ємів польових досліджень.

В столиці Республіки Камерун, місті Яунде відбулися численні зустрічі з керівниками гірничовидобувних, будівельних, трастових компаній, на яких обговорювалися питання можливої участі фахівців КНУ імені Тараса Шевченка в проведенні геологорозвідувальних робіт на золото і залізні руди, підготовці до будівництва гідротехнічних споруд (греблі, водосховища) в різних районах Республіки Камерун. Відбулися зустрічі з представниками Міністерства соціального розвитку і Міністерства транспорту Республіки Камерун, де обговорювалися питання співпраці українських і камерунських дослідників в галузі геології та освіти.

В столиці Гани, місті Аккра відбулася зустріч з керівництвом гірничорудних компаній, де була надана інформація щодо КНУ імені Тараса Шевченка, обговорена можливість участі фахівців геологічного факультету в пошуках і розвідці алювіальних родовищ золота в південно-східній частині Гани, підготовки фахівців геологічного профілю на базіь КНУ імені Тараса Шевченка.


Декан геологічного факультету
професор

В.Михайлов


 
В хащах Центральної Африки   На фоні золотовидобувного кар’єру
 
На преправі   Під час переговорів

 
Інститут геології