Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Семінар-конференція, присвячена Дню ГІС

15 листопада 2017 р. на базі кафедри геоінформатики ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено семінар-конференцію, присвячену міжнародному Дню ГІС. Її тематика була присвячена всесвітньому дню геоінформаційних систем, що святкується щороку в середу третього тижня листопада. Одним із головних завдань заходу є формування зацікавленості молоді до ГІС технологій та їх застосуванні не тільки в науках про Землю але й в інших міжгалузевих інститутах управлінь. До участі у семінар-конференції були запрошені відомі вчені, представники галузі та студенти вузів, які активно використовують ГІС технології: компанії ТVIS, КМС, EKOM; представники КДП "Київгеоінформатика", Держгеокадастру України, КП «Київський міський центр земельного кадастру та приватизації землі» КМДА, КП «Київський інститут земельних відносин» КМДА, ТОВ "Геоматичні рішення".

Семінар-конференція пройшла в робочій, дружній обстановці. Після вітального слова директора ННІ «Інститут геології» професора Михайлова В.А. виступила Куссуль Наталія Миколаївна д.т.н, професор, заступник директора, завідувач відділу інформаційних технологій та систем Інституту космічних досліджень НАН України із доповіддю: «Сучасні погляди практичного використання геоінформаційних систем та технологій». Вона ознайомила присутніх з основними геоінформаційними системами, застосуванням програмного забезпечення, яке використовують в геоінформаційних технологіях, з основами роботи сучасних ГІС і застосуванням їх для вирішення професійних завдань.

Представник компанії TVIS Войтюк Ольга виступила з доповіддю «Застосування БПЛА для отримання геопросторової інформації». Продемонстровані переваги та перспективи безпілотних літальних апаратів (БПЛА) для отримання та швидкої обробки цифрових зображень.

Представник компанії КМС Глушков Олег зробив доповідь «Скануючий тахеометр Trimble SX 10». Він ознайомив присутніх із сучасним скануючим тахеометром із пропонуванням іноваційних рішень щодо створення різноманітних 3D даних високої точності та проведення високовимірнх і високошвидкісних 3D cканувань.

Взяли активну участь в цьому заході магістри 1 та 2 курсу кафедри геоінформатики ННІ «Інститут геології» під керівництвом завідувача кафедри В.І. Зацерковного та доц. П.Д. Крельштейна: Дембасюк Павло Сергійович з доповіддю «Проектування та планування території під будівництво виробничих підприємств в рамках району», Кобрін Ольга Василівна і Мельник Юлія Євгенівна з доповіддю: «Транспортні проблеми мегаполісу (на прикладі, м. Києва)».

З доповіддю «Сучасне і майбутнє ГІС-технологій» виступив доцент кафедри геоінформатики Крельштейн Петро Давидович, який продемонстрував перспективи і доцільність використання ГІС технологій в землеустрої та земельному кадастрі, їх впровадження та автоматизація систем ведення Державного земельного кадастру.

Директор ННІ «Інститут геології» проф. В.А. Михайлов та завідувач кафедри геоінформатики д.т.н. В.І. Зацерковний подякували всім, хто знайшов можливість взяти участь в конференції, особливо представників установ та організаціям, які своєю присутністю підвищують статус нашого заходу і підтверджують високий рівень вибору геоінформаційних систем та технологій в науковому просторі.Куссуль Наталія Миколаївна директор Інституту космічних досліджень НАНУ та ДКАУПредставники компанії TVIS Войтюк ОльгаСтуденти 2-го курсу магістратури Кобрін Ольга Василівна і Мельник Юлія ЄвгенівнаСтудент 1-го курсу магістратури Дембасюк Павло СергійовичДоцент кафедри геоінформатики Крельштейн Петро ДавидовичДиректор ННІ «Інститут геології» проф. В.А. Михайлов
та завідувач кафедри геоінформатики д.т.н В.І. Зацерковний


 
Інститут геології