Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Аспіранти-геологи – в Антарктиді

Чернов Анатолій Петрович аспірант ННІ «Інститут геології» повернувся з Антарктиди, де в період з 1 квітня 2017 по 19 квітня 2018 брав участь у 22 Українській Антарктичній Експедиції (УАЕ).

Анатолій відповідав за забезпечення функціонування геомагнітної обсерваторії АІА «Аргентинські острови» та за проведення георадарних досліджень льодовиків в околицях Української антарктичної станції (УАС) «Академік Вернадський». Протягом експедиції проводились вимірювання напруженості магнітного поля Землі та його складових (фото Magnet_1- Magnet_3); виконано георадарні дослідження льодовиків в околицях УАС «Академік Вернадський» та на Антарктичному півострові (фото GPR_1- GPR_3). Георадарні дослідження льодовиків в околицях УАС проведено вперше під час 22 УАЕ і таким чином було започатковано новий напрямок досліджень на Українській антарктичній станції.

Всі дослідження виконувались згідно Державної цільової науково-технічної програми проведення досліджень в Антарктиці на 2011-2020 роки за напрямом: «Геолого-геофізичні дослідження».

У вільний від досліджень час милувались місцевими пейзажами та знаходили спільну мову з місцевим населенням – пінгвінами та тюленями (фото with Adelie penguins; Skiing). 
Інститут геології