Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

ННІ «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка разом з Університетом Сіті Лондона (Велика Британія) розпочали наукові дослідження за спільним проектом «Протистояння зсувній небезпеці: суспільні виклики» (за підтримки Global Fund Challenges Research Fund (GCRF)).

Тривалість проекту: вересень 2019 - серпень 2020 року.

Проект передбачає проведення наукових робіт, що включають аналіз зсувної небезпеки регіонального та локального рівня на основі даних польових геологічних досліджень, моніторингу зсувних процесів та моделювання, а також оцінку впливу небезпечних геологічних процесів на інфраструктурні об‘єкти та суспільство.

На початку жовтня було проведено науковий семінар, присвячений застосуванню нових методичних підходів до оцінки зсувної небезпеки, що розробляються в межах наукового проекту. Розпочато перший етап польових досліджень зсувонебезпечних зон в межах Києва і області.

Координатори проекту – доктор Джоана Фонсека (Університет Сіті Лондона) та професор Олена Іванік (ННІ "Інститут геології" Київського національного університету імені Тараса Шевченка).


 
Інститут геології