Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

Підписано угоду про співробітництво між ННІ «Інститут геології»
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
та Французьким ліцеєм імені Анни Київської

Протягом двох років ННІ «Інститут геології» співпрацює з Французьким ліцеєм імені Анни Київської, проводячи геологічну практику для французьких ліцеїстів на території України під керівництвом викладача Ліцею наук про Землю пана Ерве Айчеджі та доцента Інституту геології Крочак Марини Дмитрівни.

В цьому році це співпраця була оформлена підписанням угоди між цими двома установами. Підписання відбулося у приміщенні ліцею у присутності пана Жиля Маметца – аташе з питань університетського та наукового співробітництва Посольства Франції в Україні. Невелика церемонія підписання почалася презентацією роботи Ліцею у напрямку вивчення наук про Землю та досягненнями учнів. Директор Інституту геології розповів про геологічні напрямки підготовки студентів в університеті. Після цього директор ліцею пан Александр Неделек та директор Інституту професор Михайлов Володимир Альбертович підписали документ, якій встановлює рамки нинішної та майбутньої спільної роботи.

Учасники заходу також відвідали навчальну лабораторію Ліцею, де проходять заняття з геології. Представниками університету були передані зразки мінералів та гірських порід для навчальної колекції ліцею. 
Інститут геології