Київський національний університет імені Тараса Шевченка
навчально-науковий інститут
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ
 03022, Київ, вул. Васильківська, 90
Головна
Новини
Контакти
Структура
Викладачі
Абітурієнту
Навчання
Аспірантура і докторантура
Наукова робота
Наукові експертизи
Конференції
Наші партнери
Геологічний музей
Бібліотека
Онлайн-бібліотеки
Фотогалерея
Посилання
Студпарламент

 

Новини

/  Головна /  Новини / 

ДО УВАГИ
студентів першого курсу ОР Бакалавр, спеціальність 103 «Науки про Землю», освітні програми «Геологія», «Геофізика та комп’ютерна обробка геолого-геофізичних даних» (українська група).

«Навчальна геологічна практика із застосуванням топографічних методів» триватиме з 27 липня 2020 року по 31 серпня 2020 року.

27 липня 2020 р. о 10:00 год в Skype групі - https://join.skype.com/aArXz5pmtabd будуть проведені загальні збори щодо ознайомлення з порядком проходження практики, програмою та правилами техніки безпеки, а також будуть проведені інструктивні наради.

Навчальна практика проходитиме в робочі дні в 3 етапи:

  1. з 27 липня по 02 серпня 2020 року в режимі он-лайн. Приєднуйтесь до Skype групи за посиланням - https://join.skype.com/aArXz5pmtabd.
  2. з 03 серпня по 09 серпня 2020 року. Форму проведення буде оголошено пізніше, в залежності від рішення Кабміну щодо карантину. Попередньо планується робота студентів із колекціями мінералогічних зразків невеликими групами у дві зміни, із дотриманням всіх карантинних заходів (масковий режим та соціальна дистанція).
  3. з 10 серпня по 31 серпня 2020 року буде проводитись залежно від ситуації розповсюдження коронавірусу COVID-19. Оголошення щодо форми проведення даного етапу буде пізніше, в залежності від рішення Кабміну щодо карантинних заходів. Слідкуйте за новинами на сайті Інституту.

За всіма питаннями щодо проведення навчальної геологічної практики із застосуванням топографічних методів звертатись:

доц. Мєнасова Ліна Шевкетівна
електронна адреса: mangelina@ukr.net
телефон: 066 329 59 34


 
Інститут геології