Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Онлайн-бібліотеки
Студпарламент

/  Головна /  Новини /

21 лютого 2017 року відбувся розширений науковий семінар кафедри загальної та історичної геології «Від геології до біосферології», присвячений 80-річчю від дня народження доктора геолого-мінералогічних наук, професора С.А. Мороза.

Відкрив науковий семінар директор ННІ «Інститут геології», доктор геологічних наук, професор В.А. Михайлов, який відзначив внесок С.А. Мороза у розбудову геологічної науки та необхідність проведення заходів, присвячених видатним вченим геологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

В програмі семінару прозвучали наукові доповіді, презентації та спогади про життя та наукову творчість С.А. Мороза:

Про професійний шлях С.А. Мороза в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка доповів завідувач кафедри геофізики, доктор геол. наук, професор Вижва С.А.

Завідуюча кафедри загальної та історичної геології, доктор геологічних наук, професор О.М. Іванік виступила з доповіддю «Від геології до біосферології: до 80-річчя від дня народження професора С.А. Мороза».

Професор кафедри загальної та історичної геології, доктор геологічних наук Шевчук В.В. виступив із доповіддю «Сучасні напрямки наукових досліджень кафедри загальної та історичної геології».

Професор кафедри землезнавства та геоморфології географічного факультету, доктор географічних наук, професор Володимир Васильович Стецюк виступив із пленарною доповіддю «Геолог від Бога у методології географічної науки» та поділився спогадами про творчий шлях С.А. Мороза.

Також внесок С.А. Мороза у розвиток методології географічної та геологічної науки підсумували професор кафедри землезнавства та геоморфології географічного факультету, доктор географічних наук, професор Комлєв О.О. та доктор геол.-мін. наук, старший науковий співробітник Інституту геологічних наук НАН України Шаталов М.М.

Інститут геології